Οι κοινότητες Thessaloniki Ruby και CocoaHeads συναντιούνται στο Coho την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου από τις 19:00 – 21:00, για μια Χριστουγεννιάτικη ομιλία με τίτλο: «Migrating from Ruby on Rails to Serverless»
Για τα προκαταρκτικά ο Δημήτρης Τσιφλιτζής θα μιλήσει για Swift και ο Κώστας Κάτσικας στο κυρίως πιάτο θα μας δείξει τη μεταφορά μιας μονολιθικής Ruby on Rails εφαρμογής σε μια αρχιτεκτονική χωρίς εξυπηρετητή.
Αναλυτικότερες πληροφορίες στους ακόλουθους συνδέσμους:
- https://www.meetup.com/thessrb/events/245755439
- https://www.meetup.com/CocoaHeadsSKG/events/245851760
Πρόσφατα σχόλια